wz
RŮZNÉ
TAPETY - Vylepšete si pozadí vaší plochyTRIBUTE - Hudební alba a knihy, které byly vydané jako pocta DEF LEPPARD

TRIBUTIZED: A TRIBUTE TO DEF LEPPARD tvoří většinou neznámé skupiny, označované nahrávací značkou jako "premiere bands", jelikož jsou toto jejich první vydané nahrávky. Toto album vůbec první hold Def Leppard. Ačkoli Def Leppard se neúčastnily při tvorbě tohoto alba, bylo autorizováno.
LEPPARDMANIA je k dispozici na celém světě, ale bude těžké sehnat kopie alba, protože nebylo vydálo ve velkém množství. Online obchody jako ArtistDirect mají toto CD v katalogu.
Přehled skladeb: Let it go (Wraith), Too late for love (Crease), Rock of ages (hear here), Photograph (Project X), Foolin' (Eric Knight band), High'n'dry (Baby Jones), Bringin' on the heartbreak (Elephant orange), It could be you (Drop), Wasted (Premonition), Women (Vent), Pour some sugar on me (Cleaner)


LEPPARDMANIA: A TRIBUTE TO DEF LEPPARD tvoří Jerry Dixon a Eric Turner (basa a kytara), Rando Castillo (bicí) aTracii Guns (vedoucí kytara) se zpěváky různých kapel (Union, Bang tango, Warrant, Love/Hate, Warrior Soul, Quiet Riot a další...). Phil Lewis, který hrál s Philem Collenem v Girl (nyní LA Guns), zpívá Bringin' on the heartbreak. Ačkoli se Def Leppard neúčastnili při vytváření této nahrávky (proto neoficiální), album je autorizováno. LEPPARDMANIA je k dispozici na celém světě, ale bude těžké sehnat kopie alba, protože nebylo vydálo ve velkém množství. Online obchody jako ArtistDirect mají toto CD v katalogu.
Přehled skladeb: Wasted (John Corabi), Rock Brigade (Joe Leste), Photograph (Jani Lane), Rock, Rock (Kevin DuBrow), Too late for love (Stevie Rachelle), Foolin' (Steve Whiteman), Rock of ages (Kelly Hansen), Bringin' on the heartbreak (Phil Lewis), Let it go (Jason McMaster), High'n'dry (Jizzi Pearl), You got me running (Kory Clarke), On through the night (Paul Shortino)


Oficiální biografie Def Leppard (jediná oficiální vydaná celosvětově) - napsal redaktor Roling Stone David Fricke s fotograiemi Rosse Halfina a s obrázky příběhu skupiny z roku 1987 při vydání alba Hysteria. Kniha byla vydána brzy po vydání alba s designem obalu alba a s programem turné a byla prodána během doby, kdy skupina jezdila po světě na turné Hysteria (1988).
Kniha již není k dostání v žádném obchodě, ale je velmi populární mezi fanoušky Def Leppard.

Tato kniha obsahuje 144 stran a stovky obrázků. Vše vzniklo během japonského turné SLANG v roce 1996. None more black je druhá oficiální kniha, ale byla k dostání pouze v Japonsku. Serie foto-knih Rosse Halfina obsahuje také knihy o Bon Jovi a Metallice.
Může být objednáno u Heatwave v Japonsku v tvrdých i měkkých deskách.