wz
KONTAKT, KOMUNIKACE
E-mail: Ten se nezměnil, je možno používat stále adresu defleppardia@volny.cz.

Pokec: Chcete-li si poklábosit o DEF LEPPARD, použijte formulář na stránce NEWS. Je to na Defleppardii novinka, myslím, že ji oceníte. Slouží především k rychlému vkládání kratších zpráv. Po pokusech, které jsem provedl, jsem zjistil, že je možno vložit zprávu o délce 800 znaků,což se může zdát dost, nicméně romány, které se objevují poslední dobou ve vzkazech, by se sem psát nedaly.

Vzkazy: Se spuštěním nových stránek jsem založil novou knihu návštěv. Tu znáte z dřívější verze stránek. Nyní se již stránka se vzkazy otevírá v novém okně, kniha je rozložena přes celé okno. Stará kniha nadále existuje, najdete ji zde. Nyní můžete reagovat na příspěvky pomocí ikonky O, která je v pravém horním rohu každého příspěvku. Odpověď se tak zobrazí u daného vzkazu červenou barvou a není nutno dohledávat, na co kdo vlastně reaguje.

Žádost o zasílání novinek - LeppForm
Chcete-li dostávat upozornění na aktualizace stránek, vyplňte jednoduše pole E-mail v tomto formuláři. Je nutno zadat správnou adresu. Raději si ji ještě před odesláním zkontrolujte. Pokudbude zadána špatně, namám možnost Vás na to upozornit, neboť mnou poslaná odověď nedorazí. Pole Zpráva může zůstat prázdné, nebo mi spolu s žádostí můžete poslat i vzkaz. Primimární funkcí formuláře je však zaslání žádosti o zasílání novinek, každá zpráva z tohoto formuláře tedy bude považována za žádost. Chcete-li mi jen napsat zprávu, využijte Knihu návštěv nebo prostě e-mail.